KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7404194
nr 740 4194
Blandteknik
ansikte, signerad, 60x46
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 februari 2012
kl 19:53:32
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr